Diecezja Świdnicka

Dzień skupienia nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej

środa, 17-01-2024

17 II (sobota) - Bardo

Drodzy Bracia i Siostry, Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na dzień skupienia, który odbędzie się w Domu Rekolekcyjnym Diecezji Świdnickiej im. św. Anieli w Bardzie. Wydarzenie to zaplanowano na dzień 17 lutego 2024 roku.

Program dnia rozpocznie się o godzinie 10:00 i zakończy o 15:00. W ramach spotkania przewidziano warsztaty, konferencję, Mszę Świętą, a także możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.

Udział w dniu skupienia wiąże się z kosztem 80 zł, który obejmuje także obiad.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 7 lutego. Zapisy można dokonać u ks. Łukasza Basistego pod numerem telefonu 600 009 849, drogą mailową na adres duszpasterstwosl@gmail.com, bądź poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod linkiem:

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu, które będzie okazją do duchowego wzrostu oraz wspólnotowej modlitwy.

Z wyrazami szacunku,

Ks. Łukasz Basisty, Duszpasterz Służby Liturgicznej